آرچری تگ

> شماره تماس : ۰۲۶۳۳۵۲۵۸۹۰ - ۰۹۱۲۵۶۰۷۷۱۴ – ۰۹۱۲۲۶۸۵۵۹۳ – ۰۹۱۲۳۶۲۸۰۱۵

> شهر : کرج

> آدرس یا منطقه :

> کرج، درختی، بلوار حدادی، کوچه صدف

> وب سایت : http://archerytag.ir/

آرچری تگ

گروه آریو با بیش از پنج سال فعالیت در صنعت تفریحات کشور پیشرو در ارائه روش های نوین تفریحات جهت استفاده عموم مردم می باشد. خط مشی ما ارائه بازی و محصولاتی است که علاوه بر تازگی و جذابیت دارای فعالیت فیزیکی یا ذهنی برای بازیکنان باشد.

معتقدیم در عصر حاضر که تکنولوژی های تسهیل کننده و سلطه فضای مجازی و سخت افزارهای هوشمند بر زندگی مردم (بویژه نوجوانان و جوانان) منجر به کم تحرکی و معضلات جانبی آن شده، جامعه ما بشدت نیازمند تفریحاتی است که موجب ایجاد تحرک و شادابی میان مردم گردد.

شرکت پادمان پردیس آریو به پشتوانه پرسنل جوان و توانمند خود در بخش های مدیریت، فنی و مهندسی، تحقیق و توسعه، طراحی و اجرای دکوراسیون، تبلیغات و بازاریابی، کنترل کیفیت و خدمات پس از فروش، افتخار سرویس دهی موفق به کاربران و عقد قرارداد با سرمایه گزاران را در پروژه های مختلف تفریحی داشته است.

با کوله باری از تجربیات موفق و علم به نیاز بازار ایران اینک ورزش-تفریح نوپای آرچری تگ را که مدرن ترین بازی مبارزه ای با تیر و کمان محسوب می گردد در سبد محصولات گروه آریو قرار داده ایم. این ورزش نوظهور که با سرعت چشمگیری در حال پیشرفت و توسعه در سطح جهانی می باشد در آینده ای نه چندان دور در فهرست کاندیدای بازی های المپیک قرار خواهد گرفت. آرچری تگ محصول سال ۲۰۱۳ میلادی بازارهای جهانی است و به تازگی در ایران نیز ارائه شده است.

کیفیت بالای محصولات بهمراه خدمات و پشتیبانی گروه آریو ضامن موفقیت علاقه مندان به سرمایه گذاری در این عرصه می باشد. دانش فنی و تجربه منابع ارزشمندی هستند که در اختیار سرمایه گذاران گرامی قرار خواهد گرفت تا بتوانیم ورزش محبوب آرچری تگ را به بهترین نحو به ایرانیان معرفی نماییم.

2018-12-08T13:59:17+03:30دسامبر 8th, 2018|تفریحی و سرگرمی|