بک لینک

 بک لینک

بک لینک رایگان چه تاثیری بر سئو دارد

بک  لینک رایگان، نیاز به بک لینک یک از ملزومات وب مستران میباشد، نیازی که با توجه به رایگان نبودن بک لینک باعث ایجاد راهکار های جدید در این زمینه شده است
قبل از هر چیز باید بدانید بک لینک چیست.

بک لینک چیست ؟
هر لینکی که از سایت مبدا به سایت شما داده شود بک لینک است.هر بک لینکی مناسب نیست و هر سایتی که بک لینکی از سایتی گرفته نشانه کیفیت سایت مبدا نیست.

بک لینک خوب و بد چیست ؟
خیلی از دوستان تعاریف مختلفی برای این موضع داده اند، در کل هر بک لینکی که با انکر تکست درست به سایت شما متصل شود و ترافیک مرتبط بیاورد خوب است و در غیر این صورت کاربردی ندارد.وقتی شما از سایت آموزش آشپزی برای فروش قطعات خودرو بک لینک میگیرید این بک لینک از نظر کارایی تاثیر منفی دارد ولی وقتی شما از بک لینک سایت تخصصی در مورد معرفی خودرو بک لینک میگیرد تاثیر مثبت بسیاری دارد .توجه کنید بنر های واقعا بک لینک نیستند.

بک لینک و رپورتاژ آگهی
رپورتاژ خبر یا گذارشی است که یک سایت مرجع در مورد شما مینویسد این خبر برای شما بسیار با ارزش است چون در آن بک لینک های با انکر تکست درست به مطلب شما با همان عنوان داده میشود .

انکر تکست چیست؟

انکر تکست یا متن لنگر کلمه ای است که دقیقا در سایت مبدا به سایت مقصد با همان عنوان داه میشود دقت کنید اگر کلمه شما (( سئو چیست )) میباشد باید متن مبدا هم عنوانش دقیقا سئو چیست باشد.این کار برای این است که گوگل و دیگر موتور های جستجو بدانند بدنبال چه چیزی میروند اشتباه رایج در بک لینک این است که می آیند و کلمه سئو را برای کل سایت لینک می کنند شاید در ظاهر جالب باشد ولی عملا کاربردی ندارد .

چگونه بک لینک رایگان بسازیم؟

 برای این کار از چند ابزار میتوانید استفاده کنید

۱- سایتهای وب دایرکتور این سایت ها اغلب به معرفی مشاغل و کسب و کارهای می پردازند و بخاطر ماهیت مشخص وب دایرکتوری بودن در گوگل اسپم شناخته نمیشوند .

۲- سایتهای نمایش فیلم مانند یوتیوپ یا آپارات این سایت ها به شما امکان قرار دادن بی نهایت فیلم را به شما میدهد و با توجه به داشتن هجم بالایی از مخاطب بهترین لینک را به شما میده .

۳- شبکه های اجتمایی مناسب ترین و تاثیر گذار ترین بک لینک رایگان میباشند دقت کنید پایم رسان ها شبکه اجتماعی حساب نمیشوند

وبلاگ ها شما میتوانید با ساخت یک وبلاگ از قدرت دامنه آن برای بک لینک استفاده کنید اما اشتباه رایچ دراین نوع بک لینک ها این است که بلافاصله شروع میکنند به بک لینک سازی برای بهتر شدن شما حداقل باید یکی دو ماهی از ساخت وبلاگتان بگذرد تا بتوانید بکلینک داشته باشید .

۵- درج نظر در سایت های مرتبط این کار بسیار مناسب است و سایت ها اکثرا اجازه میدهند زیرا شما با نظر خود باعث بالا آمدن سایت آنها میشوید.

۶- نویسنده مهمان می توانید برای سایتهای خوب مقاله بنویسید و در عوض آنها به سایت شما یک لینک با کیفیت میدهند .

۵- سایتهای دهنده بک لینک با عنوانی همچون ۲۰۰۰ بک لینک رایگان یا ۵۰۰۰ بک لینک رایگان این سایت ها اغلب سایت هایی هستند که در بهترین حالت لینک سایت شما را به انهای سایت خود اضافه می کنند مانندhttps://seohama.com/راهکارهای-سئو  که بعد از اضافه به این شکل میشوند https://seohama.com/راهکارهای-سئو/https://seohama.com

نکته: هرچیز رایگانی مناسب نیست خودتان با توجه به موارد گفته شده لینک سازی کنید.

مشاهده بک لینک ها

برای دیدن لینک های داده شده به سایت کافی است فقط از گوگل وبمستر استفاده کنید

بک لینک رایگان هرچند طلا باشد ارزشی ندارد خود شما میتوانید با لینک سازی درست به نتیجه مطلوب برسید سعی کنید حتما ترفند های سئو را فرا بگیرید بعد شروع به این کار کنید هر زمان لازم دانستید ما آماده ارائه مشاوره رایگان سئو به شما عزیزان هستیم.

منبع : سئوهاما

2019-03-11T12:12:02+03:30فوریه 16th, 2019|مقالات|