سمعک سایه

> شماره تماس : ۴۴۶۳۳۹۱۶

> شهر : تهران

> آدرس یا منطقه :

> تهران

> وب سایت : http://samakclinic.com

سمعک سایه

کلینیک سمعک سایه
کلینیک سمعک سایه با سه شعبه در شمال، شرق و غرب تهران درصدد است به روز ترین تجهیزات و تخصصی ترین خدمات ارزیابی شنوایی و تعادل را به بیماران ارائه دهد.
خدمات ارایه شده در کلینیک سمعک سایه عبارت اند از:

ارزیابی جامع شنوایی شامل آزمون های ادیومتری(PTA)، تمپانومتری

مشاوره شنوایی( رایگان)

تشخیص انواع کم شنوایی با تجهیزات به روز و مجهز

کمک به درمان کم شنوایی و اختلالات گوش

توانبخشی شنوایی و تعادل

غربالگری نوزادان تازه متولد شده

خدمات ویزیت در منزل( خدمتی دیگر از کلینیک سمعک سایه جهت رفاه حال بیماران به ویژه سالمندان)
کلینیک سمعک سایه با سه شعبه در شمال، شرق و غرب تهران اماده ارایه بهترین انواع سمعک از جمله سمعک انالوگ، سمعک دیجیتال، سمعک هوشمند، سمعک نامرئی و سمعک وایرلس

اختلال پردازش شنوایی یا بدشنوایی به معنای عدم توانایی تمایز، بازشناسی یا درک اطلاعات شنوایی است.بدشنوایی نوعی نقص پردازش حسی است که تاثیر قابل توجهی بر مهارت گوش دادن ، صحبت کردن ، درک گفتار ، یادگیری و حتی مهارت های اجتماعی کودک باقی می گذارد.بدشنوایی به دلیل ضعف در عملکرد سیستم عصبی مرکزی اتفاق می افتد. برخی از کودکان حروف را برعکس می نویسند. برای مثال نمی توانند حرف /ب/ را از حرف /د/ تمایز دهند.این امر به دلیل واضح نبودن این حروف نیست ، بلکه مغز آنها در درک بینایی یا دریافت این اطلاعات به درستی عمل نمی کند.همین امر در مورد بدشنوایی نیز صادق است.کودک مبتلا به بدشنوایی اصوات را می شنود، اما نمی تواند آن ها را به درستی پردازش کند. این اختلال معمولا به آسانی تشخیص داده نمی شود و ممکن است با اختلال نقص توجه اشتباه گرفته شود.کودکان مبتلا به بدشنوایی معمولا در آزمون های سنجش شنوایی مشکلی نشان نمی دهند.بدشنوایی معمولا با اختلالات دیگر از جمله نقص توجه/بیش فعالی ، نارساخوانی و دیگر مشکلات یادگیری مشاهده می شود. بدشنوایی می تواند علت ایجاد کننده مشکلات یادگیری و به ویژه مشکلات تاخیر رشد گفتار و زبان باشد.به همین دلیل تشخیص و درمان زودهنگام این اختلال اهمیت بسیار بالایی دارد.

2018-12-08T15:13:31+03:30دسامبر 8th, 2018|پزشکی سلامت و زیبایی|