لیزرتگ

> شماره تماس : ۰۲۶۳۳۵۲۵۸۹۰ - ۰۹۱۲۵۶۰۷۷۱۴ – ۰۹۱۲۲۶۸۵۵۹۳ – ۰۹۱۲۳۶۲۸۰۱۵

> شهر : کرج

> آدرس یا منطقه :

> کرج، درختی، بلوار حدادی، کوچه صدف

> وب سایت : http://thisislasertag.ir/

لیزرتگ

امروزه حوزه تفریحات از تنوع بسیار بالایی برخوردار است. لیزرتگ و آرچری تگ به عنوان یکی از گزینه‌های جذاب پیش رو در سال‌های اخیر توجه بسیاری از سرمایه گذاران داخلی را به خود جلب کرده است. موفقیت مالی در لیزرتگ با توجه به هزینه‌های جاری بسیار پایین در مقایسه با رقبای هم خانواده خود (پینت بال و ایرسافت) و نیز پویایی و قابلیت بروزرسانی مداوم آن که علاقه مندان را می‌تواند در طول سالیان متوالی در کنار خود نگه دارد به راحتی امکان پذیر می‌باشد.

تنوع خیره کننده تجهیزات و ادوات جانبی بازی، امکان تجربه یک بازی به صورت گروهی از دوستان یا خانواده بدون محدودیت سنی، تمرین کار گروهی و امکان تجربه یک ورزش – تفریح کالری سوز و مهیج در کنار سایر مزایای منحصربفرد لیزرتگ از جمله دلایل محبوبیت این فعالیت مهیج در میان طیف وسیعی از افراد جامعه محسوب می‌گردد.

با وجود تمامی نکات مطرح شده که سرمایه گذاری لیزرتگ و آرچری تگ را جذاب می‌نماید، باید به چند نکته کلیدی دقت نمود تا سرمایه گذاری مطمئنی در طی مدت زمان برنامه‌ریزی شده داشته باشیم. پلن تبلیغاتی هدفمند در کنار کیفیت بالای تجهیزات بازی و خدمات پس از فروش بروز، دکوراسیون شیک و طراحی محیط بازی سناریو پذیر از جمله نکات مهم محسوب می‌گردند که فرد سرمایه گذار می‌بایست پیش بینی‌های دقیقی نسبت به هر یک از عناوین یاد شده داشته باشد.

خوشبختانه طی سالیان اخیر بنگاه های اقتصادی مختلفی در این حیطه اقدام به سرمایه گذاری های کلان نموده اند که برآیند آن ها تجربه ای ارزشمند در کنار محصولات با کیفیت موجود محسوب می گردد. شرکت پادمان پردیس آریو با چندین سال تجربه موفق و حضور خوشنام در این عرصه امروزه مجری و ارائه دهنده طیف وسیعی از محصولات تفریحی و سرگرمی در ایران از جمله لیزرتگ، آرچری تگ، فوتبال حبابی و راه اندازی لیزرماز و اتاق معما است که کارشناسان خبره ما در کلیه مراحل مشاوره، اجرا و بهره برداری اماکن تفریحی – ورزشی در کنار شما سرمایه گذاران گرامی خواهند بود.

با سرمایه ای متناسب و سود بالا در حوزه جدید تفریحات و سرگرمی قدم بردارید و از موفقیت های مالی آن در یک بازه زمانی قابل قبول بهره مند گردید. عملا سرمایه ای که شما درگیر لیزرتگ می نمایید در بازه زمانی کوتاهی بازگشته و در سالیان آتی میتوانید برای بهره مندی از سود سرمایه خود برنامه ریزی دقیقی داشته باشید. بطور کلی میزان سرمایه گذاری در یک باشگاه لیزرتگ و آرچری تگ تابعی است از نوع و متراژ بنا، نحوه انجام دکوراسیون بسته به میزان لوکس بودن فضا، کیفیت و کمیت تجهیزات بازی، بودجه تبلیغاتی و احیانا هزینه اجاره بها ملک مورد نظر شما.

2018-12-08T13:44:35+03:30دسامبر 8th, 2018|تفریحی و سرگرمی|