پنجره دو جداره UPVC در کرج

> شماره تماس : تلفن ثابت : 02634239671

> شهر : کرج

> آدرس یا منطقه :

> کرج-فردیس

> وب سایت : https://smabidy.com/

پنجره دو جداره UPVC در کرج

پنجره دوجداره چیست؟
امروزه گستردگی بهره برداری از پنجره های دوجدارهupvc در زمینه کاهش مصرف انرژی،عایق بندی کامل و نمای مدرن زیبا مورد توجه بسیاری از طراحان،معماران و ساختمان سازان قرار گرفته است.
در حالی که درب و پنجره های دوجدارهupvc با برندهای متنوع و بی کیفیت در بازار موجود است،به خریداران گرامی توصیه می شود که در هنگام خرید توجه بیشتری به برندهای پنجره های دوجداره نمایند تا متحمل هزینه های هنگفتی نشوند.

انواع پنجره دوجداره یو پی وی سی
پنجره های دوجداره upvc انواع مختلفی دارند که عبارتند از : پنجره دو جداره ثابت،پنجره دو جداره تک حالته،پنجره دو جداره دو حالته،پنجره دو جداره کشویی،پنجره دو جداره فولکس واگنی ،پنجره دو جداره آکاردئونی،پنجره دو جداره کلنگی.

نصب پنجره دوجداره
از دیگر نکات قابل توجه،به کارگیری افراد ماهر و تکنسین هایی است که قادر به نصب پنجره دو جداره با بیشترین کارایی باشند.برای تهیه درب و پنجره دو جداره و هم چنین فراهم کردن یراق آلات پروفیل با ما در بازرگانی عبیدی در تماس باشید.
بازرگانی عبیدی
شرکت بازرگانی عبیدی در سال ۱۳۸۴ توسط مهندس عبیدی در تبریز تأسیس شده است.گروه بازرگانی عبیدی ،از سال ۱۳۸۶ ادامه فعالیت خود را در استان البرز از سر گرفته و اقدام به تهیه و فروش درب و پنجره های upvc و یراق آلات مربوطه کرده است.
از خدمات شرکت بازرگانی عبیدی،ارائه و فروش درب و پنجره های upvc ،پروفیل های گالوانیزه و یراق آلات به طور گسترده در سراسر استان های تهران و البرز است.
بازرگانی عبیدی،مفتخر است که طی سالها همکاری با برندهای معتبر،همواره جذب رضایت خاطر مشتریان گرامی را در اولویت قراردهد و خدمات خود را به نحو احسن و با کیفیت بالا ارائه دهد.

شماره های تماس:

تلفن ثابت :
۰۲۶۳۴۲۳۹۶۷۱
تلفن همراه :
۰۹۲۱۳۶۵۲۷۱۴
۰۹۱۲۰۹۰۹۵۴۲
۰۹۱۲۰۹۰۹۵۴۱

2020-08-24T15:21:57+04:30آگوست 24th, 2020|خدمات|